Atviri sandoriai, Ataskaita apie UAB "Atviri duomenys"


Šioje byloje buvo sprendžiamas ginčas, kilęs dėl Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisijos išvados ir Vyriausybės nutarimo, kuriuo ketinamas sudaryti sandoris tarp pareiškėjų ir valstybės įmonės Lietuvos oro uostų pripažintas neatitinkančiu nacionalinio saugumo interesų, teisėtumo ir pagrįstumo.

atviri sandoriai bitcoinwisdom btc usd

VĮ Lietuvos oro atviri sandoriai m. Šį sandorį, kuris yra reikšmingas nacionaliniam saugumui, Vyriausybė nutarimu pripažino atviri sandoriai nacionalinio saugumo interesų.

atviri sandoriai kada yra ištikimybės paleidimas crypto

Teismas sprendimu konstatavo, kad tiek išvadoje, tiek Vyriausybės nutarime yra aiškiai suformuluoti grėsmę keliantys ryšiai, šie ryšiai nustatyti pagal kompetentingų institucijų pateiktą informaciją ir atsižvelgus į pateiktų faktinių aplinkybių visumą, todėl pareiškėjų skundą atmetė.

Šis sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

atviri sandoriai europos bitcoin rinkos

Cituojant arba kitaip platinant šią informaciją prašome nurodyti informacijos šaltinį. Kontaktai žinaisklaidai: Vilniaus apygardos administracinio teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Tel.

atviri sandoriai bitcoin top 100