Bitcoin adshare. Kokią įtaką „blockchain” turės skaitmeninei rinkodarai?


Parašyta 19 liepos - Juby ad share - dar viena revshare tipo programa, bet tikrai verta dėmesio.

Увидев приближающегося хозяина, Криф отступил, но все еще угрожающе жужжал. Хилвар постоял некоторое время, глядя на робота. А затем улыбнулся.

Programos adminas teigia, kad jo vardas yra Jade J. Edswill ir jis yra iš Anglijos. Jo teigimu jis turi nemažai patirties su interneto marketingu ir mlm verslu.

bitcoin adshare

Na tiesa tai ar ne mes greičiausiai nesužinosime, bet jis bent pasivargino sugalvoti sau vardą jei ne. Taip pat daug MMG forumo žmonių teigia, kad jis yra aktyvus šio forumo dalyvis - visai nebloga savybė.

Tačiau jei vėliau dapirkinėsite po 1 share, jos pateks bitcoin vertės rinkos dangtelis bronzinį lygmenį.

Pajamos dalinamos kas 10 minučių.

bitcoin adshare

Dėl tokio dalinimo tiems kas norės žaisti šioje programoje siūlau nepavėluoti į launchą nes shares nupirktos per pirmąsias 10 minučių gali bitcoin adshare velniškai greit. Tiesa toks dažnas dalinimas, kaikam gali iškelti raudoną bitcoin adshare, nes kuo dažniau pelnas dalinamas tuo labiau apkraunamas programos serveris tie kas sekė ACB vyksmą pirmas dvi dienas, tikrai supras apie ką aš snekutačiau dar šiandien admino siųstame laiške buvo rašoma, kad programa, nors ir viskas kolkas vyksta labai bitcoin adshare ruošiantis launchui perkelta ant galingesnių serverių.

Tai parodo, kad adminas nėra bukas, seka kas vyko paskutiniu metu paleistose programos bent pora tikrai sustojo vien dėl to kad paleidimo metu serveriai nesusitvarkė su apkrovomis ir tai atmušė žmones nuo investavimo iš to mokosi ir nekartoja jų klaidų.

bitcoin adshare

Puikus programos bruožas, kad jie btc įrankis po launch įdėti papildomų kitų nei shares pirkimai pajamų šaltinių, o jau turi juos paruoštus iš karto. Ir pabaigai bene geriausi programos bruoažai: Programa vis dar yra pre-launch stadijoje, todėl superiniai launch uždarbiai vis dar pasiekiami.

Tai reiškia, kad esate prisijungę prie daugybės internetinių leidinių, nes galų gale būtent šie leidiniai taps reklaminių antraščių namais. Ar svarbu žinoti, kokie yra šie leidiniai? Kai kurie tikrai sutiks, nors mums pagrindinis kampanijos sėkmės rodiklis yra galutinis vartotojų skaičius, gautas naudojantis mūsų rinkodaros kampanijų skirta paslauga. Vargu ar tai yra žaidimų keitiklis, tačiau ši informacija tikrai gali suteikti ramybės, svarstant, ar jūsų kampanija rodoma tinkamose svetainėse.

Laukiam oficialau pranešimo apie launch laiką. Priimami praktiškai visi tokio tipo programose naudojami payment procesoriai Payza, Solidtrustpay, Egopay, Perfect Money.

bitcoin adshare

Puslapis atrodo labai bitcoin adshare išbaigtas. Prisijungus į savo accountą, ten viskas išdėliota aiškiai ir suprantamai. Matosi, kad adminas į programą žiūri tikrai rimtai ir kad darbo čia įdėta.

bitcoin adshare