Bitcoin atsigavimas, Dolerio kryptys gali stipriai paveikti Bitcoin


bitcoin atsigavimas

Įdėjo Ezequielas Gomesas 9 m. Bitcoinas siekia Tačiau jau kurį laiką vyksta galimas apsisukimas, tačiau jis dar nepasitvirtino.

Они воздействовали на все человеческие чувства, а утонченность их не знала границ. Некоторые из них -- эти были особенно популярны среди молодежи -- являли собой драматургически несложные сюжеты, накрученные вокруг всякого рода приключений и открытий. Иные были чистой воды исследованиями психологических состояний человека. Но существовали и особые разновидности саг -- экскурсы в область логики и математики, способные подарить изощреннейшее наслаждение наиболее утонченным умам.

Bitcoin atsigavimas dabar yra sprendimo laikas, o doleris per artimiausias 24—48 valandas nurodys, ar bulių rinka tęsis, ar ne. Skatinimo politika apibrėžia Bitcoin rinkos kryptį Praėję metai buvo vieni prasčiausių dolerio istorijoje, istorinis nuosmukis susidūrus su nuolatine JAV vyriausybės degradacija.

bitcoin atsigavimas

Tai labai naudinga negausioms skaitmeninėms valiutoms, įgijusioms investuotojų pasitikėjimo. Taigi, mažėjant dolerio vertei, investuotojai siekė įdėti kapitalą į akcijų rinką ir kriptovaliutas, tokias kaip Bitcoin.

Tačiau jei doleris pradės pasisukti priešinga kryptimi, tai gali sukelti didžiulį kriptovaliutų ir akcijų nuosmukį.

bitcoin atsigavimas

Judėjimas gali uždaryti dabartinę bulių rinką. Bitcoinas ir atsargos krenta, jei doleris atsitraukia Bet koks kriptovaliutų ir vertybinių popierių rinkos tendencijų pokytis daugiausia priklauso nuo to, kas bus toliau JAV doleriu.

bitcoin atsigavimas

Doleris yra pagrindinė valiuta, kuriai pritraukiama daugiausia turto. Be to, doleris sudaro pusę daugumos valiutų porų, naudojamų prekybai BTC. Taigi dolerio poveikis kitoms rinkoms nėra nuvertinamas. Ir jei doleris stipriai pasikeis stipriai pakilus į viršų, tai gali sukelti tolesnę likvidaciją visoje rinkoje, o tai gali sustabdyti bulių rinką dabartiniame kelyje.

bitcoin atsigavimas

Žinoma, atsižvelgiant į dolerio nuosmukio kelią ir daugiau bitcoin atsigavimas pinigų, ką tik gavusių žalią šviesą iš demokratų, nuosmukis gali tęstis, o Bitcoinas ir vertybinių popierių rinka bus nauji rekordai.