Bitcoin cydia


Svarbu žinoti, kad "Apple" gali uždaryti saugumo skyles, kurias "JailbreakMe.

bitcoin piniginė iphone yra bitcoin trader a con drakonai den

Procesas, aprašytas šiame vadove, veikia nuo m. Liepos mėn.

Bitcoin bakstelėkite kaip naudotis

Tuo tarpu "Apple" nustatė keletą skylių ir "JailbreakMe. Žinoma, Jailbreaking reiškia, kad galėsite įdiegti ne "Apple" patvirtintas programas savo "iOS" įrenginyje.

kur investuoti bitcoin singapr jav bitcoin prekybos platforma

Bitcoin cydia galite padaryti per "Cydia" programų parduotuvę, kuri įdiegta kaip "JailbreakMe. Žinoma, svarbu nepamiršti, kad įdiegiant programas, kurias jūs gaunate kur nors kitur nei "Apple App Store", gali būti, kad galite atskleisti kenkėjišką kodą ar kitas problemas, dėl kurių "Apple" gali padėti jums išeiti iš.

Jei norite naudoti JailbreakMe.

„Cydia“ programos, suderinamos su „iOS 7“ ir naujaisiais „iPhone 5s“

Jei norite, kad galėtumėte Jailbreak jūsų įrenginys, ne naujovinkite už šių OS versijų. Savo parinktis, įskaitant mokymąsi daugiau, paliesdami mygtuką " Daugiau informacijos " arba pradėdami "jailbreak" procesą.

  1. Padarykite mane turtingu dabar
  2. „Cydia“ programos, suderinamos su „iOS 7“ ir naujaisiais „iPhone 5s“ „IPhone“ naujienos
  3. Lapkričio 15 d.

Norėdami tai padaryti, palieskite mygtuką " Nemokama", esantį po "Cydia" piktograma. Panašiai kaip ir "App Store" mygtukas, mygtukas bus pakeistas, kad būtų galima perskaityti " Įdiegti".

Bakstelėkite šį langą ir pradėsite savo įrenginį išjungti.

Šiuo atveju įdiegta programa yra " Cydia"alternatyvi programų parduotuvė. Per "Wi-Fi" tai turėtų užtrukti kelias sekundes. Per 3Gtai užtruks bitcoin cydia tiek ilgiau.

p2p crypto mainai bitcoin geriausia kaina

Ieškokite "Cydia" piktogramos. Kai pamatysite jį ir galėsite spustelėti jį, jūsų įrenginys sustojo.

Kaip įdiegti temas, kad „Jailbroken iOS 7 iPhone“ suteiktų naują išvaizdą

Patikėkite tai ar ne, tai taip paprasta! Naudodamiesi " Cydia" programos saugykla, įrengta jūsų įrenginyje, dabar galite naudoti programas iš jos kartu su "Apple App Store".

bitkoino burbulas kaip ilgai investuoti bitkoin

Nepamirškite, kad tai nėra patikrinta taip pat, kaip "App Store", taigi yra tam tikras pavojus, kad ją naudosite. Kad pašalintumėte "jailbreak", prijunkite savo įrenginį prie bitcoin cydia ir atkurkite jį iki gamyklos nustatymų ir atkurkite duomenis iš atsarginės kopijos. Alike posts.