Bitcoin imessage, Niujorke uždrausta Bitcoin kasyba po elektros trūkumo


Niujorke neeniai įigaliojo kaybo draudima.

bitcoin imessage

Niujorke neseniai įsigaliojo kasybos draudimas. Plattsburgh miesto taryba 18 mėnesių uždraudė Bitcoin kasybą.

bitcoin imessage

Tai laikoma pirmuoju tokio pobūdžio draudimu šalyje. Bitcoin imessage neriboto elektros energijos kiekio.

Visa tai galite siųsti per grupinį pokalbį arba atskirą pokalbio temą. Kaip ir iOS 10, netgi galite nustatyti, kad programa siunčia žemos kokybės vaizdus vietoj HD. Tai supaprastina jūsų duomenų planą ir greičiau. Galite siųsti kelis atvaizdus vienu pranešimu, bet vaizdai nebus sugrupuoti į siūlą. Tai nebūtų didelis dalykas, išskyrus atvejus, kai juos įrašysite į fotoaparato ritinį, gali tapti varginantis.

Lawrence upės ir turi netoliese esančią hidroelektrinę, užtikrinančią miestui itin pigias elektros kainas. Prieš didėjant kriptovaliutai, miestas mokėjo 4,5 cento už kilovatvalandę, nes jie naudojo hidroelektrinę.

bitcoin imessage

Todėl kriptovaliutų kasėjai pasinaudojo proga ten įkurti savo verslą. Dvi kriptovaliutų kompanijos ėmė vartoti didelius elektros energijos kiekius šioje srityje.

bitcoin imessage

Bendrovėse dirbo tik keli žmonės ir sunaudota daugiau energijos nei visame Džordžijos ir Ramiojo vandenyno popieriaus fabrike. Dėl kriptografijos verslo žiemą miestas du kartus viršijo hidroelektrinės paskirstymą. Ir tada mūsų gyventojams neliktų pigios energijos.

bitcoin imessage

Kai kuriuos pasiūlymus, kuriuos matėme, jie nori užkąsti 20 ar 30 megavatų galia, o mes to neturime. Kripto kompanijos nėra skirtos 20 gražių miesto kaimynų.

bitcoin imessage

Tai rūpėjo kitapus gatvės gyvenantiems kaimynams. Jis sakė: "Paskutinis dalykas, kurį norime pamatyti, yra žmonių sąskaitų padidėjimas.

Visi variantai pateikiami, kai siekiame bendradarbiauti su miestu". Jis teigė, kad įmonė teikia ekonominę naudą miestui, tačiau neminėjo jokių detalių ar jų sukurtų etatų. Kitas kriptografijos gavybos šalininkas teigė, kad 18 mėnesių yra labai ilgas laikotarpis, per kurį kriptografija turi būti paleista iš naujo.

Vienas įdomiausių renginio aspektų buvo didesnis dėmesys iMessage.

Bitcoin imessage jūs čia nesate laukiami.