Bitcoin manifestas


Hedonistinio noro pažinti pasaulį paskatinti pritariame idėjai, kad tikslas pateisina priemones.

bitcoin manifestas

Bet kokiu atveju, mūsų tikslas keliauti, praplėsti savo akiratį, pažinti pasaulį, o kaip to pasieksime, jau tėra pagal kiekvieno išradingumo lygį pasirinktas pažinimo, keliavimo, akiračio praplėtimo būdas, priemonė tikslui pasiekti. Esame ir būsime, laisvi, nepriklausomi keliautojai, nestatantys tabu sau ir kitiems.

bitcoin manifestas

Keliaujame, ne dėl estetikos, kad papuoštume savo gyvenimus kelionėmis, bet ir ne dėl destrukcijos, tarsi būtume savaisiais gyvenimais nusivylę, keliaujame ieškodami savęs, bendydami suprasti kas mes esame. Mes, bomžalkoturistai, keliausime nemokamai, net jei tai bus nelegalu ir antisistemiška.

Nemokėsime už keliavimą viešuoju bei individualiuoju transportu turistavimo, bei alkoturistavimo metu.

bitcoin manifestas

Mūsų atsisakymas mokėti, aukščiausių valdžios institucijų sukurtai kapitalistinei sistemai, remiasi parazitiniu principu naudotis kapitalizmo teikiamais patogumais, nemokant už juos. Mes matome kaip kapitalistinė valdžia ir visuomenė bando vieni iš kitų pragyventi ir prasimaitinti, kaip vieni su kitais kovoja, kaip valdžia naikina visuomenę, manipuliuodama ir išnaudodama ją, bitcoin manifestas visuomenė naikinasi pati bandydama kovoti ir negalėdama pasipriešinti, o štai mes save laikome antivisuomene, antikapitalistais, antivaldžia, antisistema ir sakome tegul jie vieni kitus bitcoin manifestas, mes tik bitcoin manifestas iš šių intitucijų tiek, kad galėtume normaliai pragyventi ir kurtis savo laime nuošaliau šios beprasmės kovos.

Mūsų turistavimas remiasi hedonistiniu principu keliauti vardan malonumo, keliauti taip, kad tai suteiktų kuo daugiau džiaugsmo, mes linksmieji ir besilinksminantieji tarptautiniai keliautojai.

bitcoin manifestas

Mes, bomžaloturistai, niekada neperžengsime tikslingo gyvenimo normų ir etikos ribų, nes iškeliavome ir keliaujame jau būdami už jų. Mums patinka svaigintis ir nesmerkiame besisvaiginančių. Mes keliaujame ne tam, kad svaigintumėmės, tiesiog mėgstame tokį atsipalaidavimo būdą.

bitcoin manifestas

Mes driskiai — intelektualai, kai kurie dar tokį junginį vadina bitcoin manifestas. Nors piniginiu atžvilgiu esame vargšai, tačiau linkę į pažinimą, psichologiją, filosofiją, abstraktų mąstymą, siekiame kuo stipriau pažinti pasaulį ir save.

Satoshi - mažiausia bitkoino dalis

Mūsų turistavimo objektas — gamta, kitos kultūros, laisvasis pasaulis. Norime atrasti daugiau antikomercinių žmonių ir vietų, menininkų ir antivisuomeniškų asmenų, driskių, skvoterių.

bitcoin manifestas

Mes, nediskriminuojame ir nediskriminuosime kitų žmonių, nei pagal spalvą, nei pagal rasę, nei pagal socialinę padėtį ar gyvenimo būdą, nei pagal bet kokius kitus diskriminacinius požymius. Toleruosime nusipelniusius būti bitcoin manifestas.