Bitcoin s9. Bitmain Antminer S9 13,5 TH / s Bitcoin Miner W / PSU APW3 ++ su W | marksistai.lt


bitcoin s9

Modelio numeris: Antminer S9 Pakuotės matmenys: 50cm x 40cm x 20cm Rusijos užsakymams, laivybos per CDEK Kinija, Rusija Expressmes pasirūpinsime individualų leidimą, kad būtų išvengta asmeninį problemų. Todėl, kad rusijos klientas gali įsigyti, ir laivas greitai.

Atsiliepimai Apie prekę Perskaityti prieš perkant: Visa Rusija, Kazachstanas, Kirgizija, Baltarusija užsakymams, laivybos per CDEK mes mokame krovinių ir mokesčių,taip pat nėra muitų problema Taigi, Rusijos, Kazachstano Kyrgzstan Baltarusijos klientas gali pirkti,galite tiesiog laukia, pristatymo namie,ir mums laivybos greitai. Maišos Lygis: Energijos Efektyvumas: 0.

Ir pristatymo laiką CDEK reikia tarp 3 ir 4 savaites, Taigi, kad rusijos klientai kantriai laukti Produkto aprašymas: 1. Nesutinka grąžinti prašymus ar grąžina.

Garantinis bitcoin s9 1 Dėl prekių, visų pirma, nesutinku grąžinamąsias išmokas arba grįžta po pristatymo. Dėl pokyčių rinkoje, produkto kainos gali būti pakeistas bet kuriuo metu po jūsų pirkimo. Mes neprisiimame atsakomybės už pranešimą ir kompensaciją, kainas.

bitcoin s9

Prašome apsvarstyti prieš perkant. Garantinis aptarnavimas: 1. Jei tai yra garantija politikos, su trūkumais, miner, remontą gali atlikti nemokamai, po garantinio laikotarpio, mašina turi mokėti už remontą pagal faktinę situaciją. Jei turite kokių nors klausimų, kai gausite paketą, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo.

bitcoin s9

Vežimą: 1. Nemokamas pristatymas numatytasis DHL 2.

  • 3 4 btc iki usd
  • Čikagos valdybos parinktys exchange bitcoin
  • Energijos Efektyvumas: 0.
  • Atsiliepimai Žymos: btc miner asic miner, btc miner, ethereum miner, antmin, asic, eth miner, bitcoin monetos, antmin s9, kasybos įrenginys rinkinys, asic miner.