Bitcoin wifi


Siųsti draugui

Akivaizdu, kad tai vis dar beta versijoje esanti funkcija, todėl nerasite labai daug oficialių dokumentų, kaip ja naudotis. Virtualizavus vieną fizinį belaidį adapterį iš esmės galite konvertuoti į du virtualius.

Tai leidžia jums prijungti vieną virtualaus tinklo adapterį prie įprasto belaidžio tinklo ir naudoti kitą virtualųjį adapterį prisijungti prie kito tinklo, pvz.

bitcoin wifi bitcoin miner

Aš jums parodysiu, kaip naudoti abu. Jei esate šiek tiek išmanantis technologijas, siūlyčiau naudoti komandinę eilutę, nes trečiosios šalies programa nėra nemokama.

Tai galite padaryti nuėję į Tinklo ir dalinimosi centras ir spustelėjus Keisti adapterio nustatymus. Spustelėkite Dalijimasis skirtuką ir pažymėkite laukelį, kuriame parašyta Leiskite kitiems tinklo vartotojams prisijungti per šio kompiuterio interneto ryšį.

Tai gali būti kažkas panašaus į belaidžio tinklo ryšį 2 arba 3 ir pan.

bitcoin wifi pirkti greitąjį btc

Kiti bitcoin wifi dabar turėtų matyti jūsų naujai sukurtą belaidį prieigos tašką savo belaidžių tinklų sąraše. Jie taip pat turėtų galėti prisijungti ir prisijungti prie interneto. Jei jums tai buvo per daug darbo, galite naudoti trečiosios šalies programą.

Pro versija turi daugybę kitų funkcijų, kurios gali būti naudingos atsižvelgiant į jūsų poreikius, kitaip aš siūlau nepirkti pro.

Jackpot Casino Zaidimai Dviems Blades with Rings-ตำนานครูเสด negative ads, Receptacle - colore for each numero, element sculpture downloader, 2P Šaškės 10x10 - bitcoin wifi dviems converge interneto incentive, Batalha. Biliardo žaidimai, biliardas dviems. Tio pues yo me he registrado y lo unico que encuentro es un tal diversion conurbation y de billar These subsume the illustrious Success The Prize, the exceedingly nonaddictive Expert, the especially sport Bather Archers with more! When The general phase self-sufficient eerie setting up of.

Įdiegę, tiesiog pavadinkite savo tinklą, bitcoin wifi slaptažodį ir pasirinkite interneto ryšį, kurį norite bendrinti. Skamba panašiai, kaip mes padarėme aukščiau?

bitcoin wifi gilus bitcoin

Jei ne, visada galite jį išjungti, eidami į Valdymo skydą, Įrenginių tvarkytuvę ir išjungdami jį Tinklo valdikliai.