Bitmain bitcoin


bitmain bitcoin

Pastaba:Antminer S9 Taigi, Rusija klientas gali nusipirkti,ir mes pristatymas greitas. Vardinė skaičiavimo galia: Energijos efektyvumas: Vardinė įtampa: Aušinimas: 2 x ventiliatorius 7.

Darbo temperatūra: nuo btc 4 ° C iki 40 ° C 8.

New Ethereum Miner EARNS $240 a day?! Buy it??

Tinklo jungtis: Ethernet Triukšmas: 76dB Pristatymas sąrašas: 1. Antminer S9 Nesutinka grąžinti prašymus ar grąžina.

bitmain bitcoin

Po pardavimo paslaugos: 1. Dėl specialių prekes, ne grąžinamosios išmokos ar grąžina yra priimama po pristatymo 2. Dėl rinkos svyravimų, produktų kainos gali būti pakeistas bet kuriuo metu po jūsų pirkimo. Mes neprisiimame prievolės iš anksto ir kainos kompensaciją.

bitmain bitcoin

Naudotos mašinos Mes garantuojame, galia ir galios parametrai, tačiau išvaizda nėra garantuotas. Prašome apsvarstyti prieš perkant. Jei tai yra garantija politikos, su trūkumais, miner, remontą gali atlikti nemokamai, po garantinio laikotarpio, mašina turi bitmain bitcoin už remontą pagal faktinę situaciją.

bitmain bitcoin

Mokėti pristatymo mokesčio, kai laivybos atsarginės dalys garantinio laikotarpio metu 5. Jei turite kokių nors klausimų, kai gauna paketą, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba. Nemokamas pristatymas numatytasis DHL 2.

bitmain bitcoin

Ypatingieji reikalavimai, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo. Žymos: btc miner, ethereum miner, asic, antmin, bitcon miner antminer, eth miner, bitcoin monetos, antminer t15, asic miner, bitmain bitcoin s

bitmain bitcoin