Btc dizainas, Įmonė BTC Design


bitcoin laikikliai

Tiek STC, tiek LTC pasižymi apvaliu gijų dizainu, kuriame nėra ašmenų, kiekviename iš jų yra aštuoni apvalūs skiautiniai siūlai colyje. BTC turi kvadratinį sriegį su plokščia šaknimi ir ketera, išplatėjimo dizainą ir penkis užsegimo siūlus colyje.

Kiekvienas sriegio tipas tinka konkrečiai šulinio būklei.

bitcoin atm esančioje delyje

STC yra geras pasirinkimas trumpesnio ilgio korpusams, kuriems nereikia didelių ašinių apkrovų btc dizainas lenkimo. LTC puikiai tinka situacijose, kai patiriama ašinė apkrova, tačiau į bendras šulinio sąlygas neįeina kraštutinė temperatūra ar slėgis. BTC yra puikus jungtis, naudojamas esant didelėms ašinėms apkrovoms ir esant vidutiniam vidiniam slėgiui bei temperatūrai.

thc btc tradingview

Abiejuose siūlomi aštuoni ar dešimt apvalių siūlų colyje ir apvalių siūlų dizainas be išleidimo. NUE gerai tinka lengviems, bendrosios paskirties tikslams. EUE gali būti naudojamas bendrosios paskirties gręžimo ir gamybos reikmėms, kai vidinis slėgis yra nedidelis.

crypto monetų apsikeitimas

Hot Tags: BTC srieginis šulinio korpuso vamzdis, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, citata, pagaminta Kinijoje.