Kodėl bitcoin


Sunkumai erdvėje Tai fenomenas, pažįstamas visiems, kurie seka kriptovaliutų industriją.

kodėl bitcoin

Žymus veikėjas - galbūt skaitmeninės valiutos keityklos generalinis direktorius, pagrindinis kūrėjas ar tyrėjas ar sėkmingas kriptovaliutos investuotojas - dramatiškai prognozuoja bitkoino ar kito ženklo kainą ar bendrą skaitmeninės valiutos sferos judėjimą. Kaip įprasta finansų pasaulyje, kartais šios prognozės kodėl bitcoin, tačiau dažniausiai jos nėra.

Nepaisant to, daugelis šios srities ekspertų taip pat ir tie, kurie save vadina ekspertais ir toliau prognozuoja bitcoin ir kitų skaitmeninių valiutų kainas, o investuotojai vis dar atsižvelgia į tai.

kodėl bitcoin

Žemiau išnagrinėsime, kodėl bet kuris kriptovaliutos investuotojas turėtų numatyti kainą su dideliu skepticizmu. Kur yra analizė?

kodėl bitcoin

Viena iš pagrindinių daugelio bitkoinų kainų prognozių problemų yra ta, kad jiems trūksta pakankamos analitinės paramos savo teiginiams pagrįsti.

Užsienio kainų taškas, ypač didėjančia linkme, kodėl bitcoin visada bus patrauklus; kažkas, turintis kriptovaliutą, kurios kaina yra 0, 01 USD už žetoną, gali lengvai priversti patikėti, kad žetonas brangs iki 10 USD vien todėl, kad nori, kad jis būtų tikras.

  • Kodėl Bitcoin gniuždo savo kripto varžovus tarp milžiniškų sūpynių - Lėšos -
  • Lėšos Kodėl Bitcoin kainų prognozės yra nepatikimos Tai reiškiny, pažįtama kiekvienam, ekančiam kriptovaliutų indutriją.
  • 10 priežasčių kodėl Bitcoin valiuta žlugs - Įmarksistai.lt
  • Они могли быть раздражены, что кому-то удалось продемонстрировать их ошибки, но Элвин не верил, что они таят на него злобу.

Tačiau problema ta, kad daugelis prognozių yra be įrodymų ir analizės, kurios galėtų būti palaikomosios. Makroekonomistas Peteris Tchiras mano, kad ypač bitkoino kainų prognozės yra perdėtos.

Kur yra analizė?

Iš tiesų, Tchiras ištyrė vieną iš tokių prognozuotojų ir nerado jokių užfiksuotų atvejų, kad šiam asmeniui būtų buvęs prognozuojamas. Šie prognozuotojai gali būti teisingi prognozuodami.

Daugelis turintys patirties investuotojų teigia, kad tai ekonominis burbulas ir jis sprogs netolimoje ateityje. Ši technologija žymiai pagreitina pinigų siuntimo greitį, privatumą ir saugumą. Šios abi kriptovaliutos jau yra naudojamos rinkoje.

Tiesa, kad yra nemažai kriptovaliutos milijonierių, kurie uždirbo nemažus pinigus iš ankstyvųjų investicijų į kosmosą. Jis sako: "Saugumo rinkose yra daugybė taisyklių, susijusių su generalinio direktoriaus pranešimais ir prognozėmis, ir netgi priekabiautojais. Ar neturėtume geriau atlikti kriptovaliutų?

Net kai kurių populiariausių pasaulio skaitmeninių valiutų kūrėjams sunku susieti skirtukus su naujausiomis monetomis, žetonais, įmonėmis ir įvykiais. Darant prielaidą, kad vienam asmeniui pavyks sėkmingai išfiltruoti naudingą informaciją nuolat augančiame dujotiekyje, susijusiame su skaitmeninės valiutos erdve, tai, kad pramonė yra tokia jauna ir beveik neišbandyta, reiškia, kad kodėl bitcoin anksto patikrintų modelių nėra daug, sukurtos teorijos ir strategijos, padedančios kodėl bitcoin, kur viskas vyko ir kur jie kodėl bitcoin.

kodėl bitcoin

Net tada, kai numatant kainą sudėtinga ir tinkama analizė, visada bus daug veiksnių, apie kuriuos kriptovaliutų bendruomenė paprasčiausiai dar nežino. Tai, žinoma, galima pasakyti apie investicijas apskritai, tačiau tai, be abejo, dar labiau kelia susirūpinimą atsiradusioje skaitmeninės valiutos erdvėje.

  • Kodėl bitcoin pinigai yra geri, Kodėl Bitcoin Pinigai Yra Geri
  • Jis nėra padengtas jokia kita valiuta, brangiaisiais metalais ar kitomis vertybėmis, jo kursą formuoja pasiūla ir paklausa.
  • Kodėl bitcoin kainų prognozės yra nepatikimos - Vadovas Bitcoin -
  • Kaip padaryti, kad Bitcoins 10 būdų Kodėl bitcoin pinigai yra geri.

Visa tai reiškia, kad virtualių valiutų investuotojai turėtų išlaikyti sveiką skepticizmo dozę, kai pasirodys naujienos apie naujausią kainų prognozę. Post navigation.

Ko reikia norint dirbti su blockchain technologijomis? Susidomėjimas bitcoin Kategorija: Straipsniai Paskelbta: - Gruo 22, Kriptovaliutos ateina į mūsų kasdienybę ir greitu laiku gali tapti savaime suprantama atsiskaitymo priemone. Šiai dienai kriptovaliutomis jau galima įsigyti ir nekilnojamojo turto Lietuvoje. Jau parduoti pirmieji Tesla bei Lamborghini automobiliai už bitcoin'us. Kripto valiutų pionieriai už virtualią valiutą perka ne tik automobilius, bet ir butus, namus, keliones ir kitus brangius pirkinius.