Voyager crypto, Kas yra Bitcoin?


Voyager crypto gyventojai turės prieigą iki m.

Brokeris su bitcoin investavimo pasitikėjimu susijusios akcijos

Generalinis direktorius Steve'as Ehrlichas, senų akcijų ir pasirinkimo sandorių prekybininkų prekybos platformų kūrimo veteranas, sako, kad m.

Spalio mėn.

como hacer mineria de bitcoins

Jo įmonė pradėjo institucinę prekybos paslaugą. Jo įmonė užmezgė ryšius su įvairiomis prekybos platformomis ir kriptovaliutų brokeriais-pardavėjais visame pasaulyje.

Kas yra Bitcoin?

Jų plėtros strategija buvo sukurti programėlę, kuri internetinių brokerių klientams atrodo gerai pažįstama, taip pat ieško geriausios kiekvienos prekybos kainos. Nors prekyba kriptovaliuta šiuo metu yra labai lengvai reguliuojama, Ehrlichas ir jo komanda mano, kad artimiausiu metu bus parengtos taisyklės, kurios bus panašios į internetinių brokerių taisykles.

Aš galėjau pradėti prekiauti, kai tik buvo patvirtintas perkėlimas.

bitcoin spekuliacijos sienos stebėtojas

Pirmajame ekrane pamatysite valiutų, kuriomis galite prekiauti, apžvalgą. Nuo m.

2021 bitcoin pusė

Rugsėjo mėn. Yra 21 valiuta, voyager crypto papildomos monetos bus palaikomos prisijungus mainams.

„Voyager“ plečia kriptovaliutų prekybą savo mobiliojoje programoje - Bitcoin - 2021

Galite peržiūrėti kiekvieno turto rinkos duomenis per pastarąją valandą, dieną, savaitę, mėnesį ar metus. Kainos ir procentų pokyčių stulpelius galima surūšiuoti nuo aukšto iki mažiausio arba atvirkščiai voyager crypto bakstelėjus.

Kainos atnaujinamos kartą per sekundę, o judėjimas aukštyn rodomas žaliai, o krentanti kaina - raudona. Palietus vienos iš monetų simbolį, pateikiama linijinė diagrama, rodanti kainų pokyčius voyager crypto pasirinktą dienų seką. Taip pat rasite keletą pagrindinių duomenų, tokių kaip rinkos kapitalizacija, apimtys ir aukštos bei žemos kainos.

Voyager: The WORST Crypto Exchange/Wallet

Detalaus ekrano apačioje yra naujienų kanalas ir pačios monetos aprašymas, įskaitant tai, kaip ji yra iškasta. Šiuo metu visi platformos pavedimai yra rinkos pavedimai, tačiau Ehrlichas sako, kad jie planuoja pridėti ribinių ir sustabdomų pavedimų. Galite paliesti vieną iš iš anksto užpildytų užsakymo mygtukų arba įvesti savo sumą.

nugara ir laimėkite nemokamą bitcoin

Taip pat yra skaičiuoklė, padėsianti išsiaiškinti kiekį, kurį gausite, atsižvelgdami į dolerio sumą, kuria prekiaujate. Tas užsakymas buvo atmestas pranešus, kad tam reikia mažiausiai 10 USD. Būtų naudinga, jei pavedimų puslapyje būtų nurodyti prekybos minimumai, kad būtų išvengta užsakymo įvedimo klaidų, ypač kai rinka juda greitai. Daugeliu atvejų, įskaitant visus sandorius, kuriuos atlikau išbandydamas programą, gavau užsakymo kainos pagerėjimą. Kriptovaliutomis galite prekiauti voyager crypto parą, nes šiuo metu nėra centralizuotos biržos, kuri nustatytų rinkos valandas.

„Voyager“ plečia kriptovaliutų prekybą savo mobiliojoje programėlėje

Ehrlichas yra tvirtas įsitikinęs, kad dalį investuotojo portfelio skiria kriptovaliutoms, kad įsitikintumėte, jog jūsų turimos akcijos yra diversifikuotos. Ateityje Ehrlichas ir Capone tikisi pamatyti papildomų užsakymų tipų, taip pat išplėstinių užsakymų tipų, tokių kaip grupiniai užsakymai pozicijai valdyti.

  • Titan x bitcoin kasyba
  • Versti aprašą atgal į anglų Jungtinės Valstijos.
  • „Voyager“ plečia kriptovaliutų prekybą savo mobiliojoje programoje - Bitcoin -

Kitos aptartos galimybės yra tiesioginiai perspėjimai, išplėstinis diagramų sudarymas ir labiau parduodamas turtas. Jie tikisi per ateinančius metus platformai pasiūlyti porų prekybą, kuri yra pagrindinis Forex prekybos pagrindas.